کارپینو دغدغه بیکار شدن رانندگان تاکسی‌ را برطرف کرد

[ad_1]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بازار ایسنا، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این باره افزود: چند ماه پیش من دغدغه‌ای پیدا کردم که با حضور کسب‌ و کارهای اینترنتی همچون اسنپ و تپسی، رانندگان تاکسی‌ها به سمت کاهش درآمد و بیکاری می‌روند. این موضوع سبب می‌شد که تاکسی‌ها و کسب‌ و کارهای اینترنتی رو در روی هم قرار گرفته و سبب ایجاد چالش شوند.

وزیر ارتباطات گفت: امروز با استفاده کارپینو از تاکسی‌ها برای پاسخ به درخواست ماشین کاربران هم دغدغه بیکارشدن تاکسی‌ها کاهش پیدا می‌کند و هم تاکسی‌ها نیز با فناوری‌های جدید آشنا می‌شوند.

احسان جهانی مدیرعامل کارپینو نیز در این دیدار گفت: با کسب مجوزهای لازم از تاکسیرانی تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری توانستیم اولین اپلیکیشن درخواست خودرو با حضور تاکسی‌های رسمی را به کاربران اینترنت در ایران ارائه دهیم.

جهانی افزود: در اپلیکیشن ما هم‌اکنون بیش از ۱۲ هزار راننده تاکسی به حمل و نقل کاربران می‌پردازند که این رانندگان خودروهای تاکسی معمولی، لوکس، ون و تاکسی بانوان دارند.

مدیرعامل کارپینو گفت: ما با این اپلیکیشن توانستیم کاهش ۴۰ درصدی رانندگان تاکسی که در دو سال اخیر به دلیل حضور اپلیکیشن‌های درخواست خودرو به وجود آمده بود را پوشش دهیم.
واعظی در این دیدار ضمن رضایت کامل از حضور کارپینو خواهان گسترش عرضه فعالیت این اپلیکیشن شد.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *