لزوم پرهیز از گروه گرایی در تشکیل کابینه/ جوانگرایی و کارآمدی در تشکیل کابینه آینده مورد توجه باشد

[ad_1]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام جعفر آذرپندار در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به معیارها و ویژگی ها کابینه دولت دوازدهم، اظهار کرد: باید در تشکیل کابینه از افرادی که دلسوز به نظام، انقلاب، کشور و اسلام هستند استفاده کرد.

امام جمعه چهاربرج با تاکید بر توجه به منافع ملی در تشکیل کابینه، افزود: باید افرادی را انتخاب کرد که دلسوز برای مملکت و مردم بوده و حال محرومان را رعایت کند.

وی با بیان اینکه سهم خواهی و گروه گرایی اقدام خوبی نیست و نباید در تشکیل کابینه نقش داشته باشد، گفت: نباید ملاک در انتخاب کابینه، این باشد که فلانی در گروه من بوده یا نبود، بلکه باید از همه دلسوزان استفاده کرد و این نکته را در نظر داشت که باید در خدمت همه مردم بود و برای آنها کار و تلاش کرد.

آذرپندار با تاکید بر توجه به تخصص و تعهد افراد منتخب برای کابینه، تصریح کرد: تعهد و تخصص موضوع دیگری است که باید در نظر گرفته شود نه اینکه آیا به من رای داده یا فلانی.

امام جمعه چهاربرج، جوانگرایی را دیگر معیار برای انتخاب کابینه دولت دوازدهم برشمرد و اظهار کرد: جوانگرایی و کارآمدی وزرا مهم است و نیروهای جوان، پرتلاش و متخصص و متعهد باید در کابینه آینده نقش داشته باشند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *