استقبال گرم از انتخابات نظام پزشکی در استان/ ۱۳۰۰ نفر در این انتخابات حق رای دارند+ تصاویر

[ad_1]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس؛ هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد امروز (جمعه) از ساعت ۸ صبح همزمان با سراسر کشور آغاز و تا ساعت ۲۰ امشب ادامه دارد.

دکتر غلامعباس سبز در حاشیه برگزاری این انتخابات اظهار داشت:  1300 نفر در این انتخابات حق رای دارند.

وی با بیان اینکه ۹۰ نفر در این انتخابات نامزد شدند، افزود: از این تعداد ۸۷ نفر تایید صلاحیت شدند که سه نفر بنا به دلایل متعدد از جمله نداشتن سابقه بیش از ۳ سال رد صلاحیت شدند.

دکتر سبز ابراز کرد: ۴۶ پزشک, ۹ دندانپزشک, ۹ داروساز, ۶ دکترای علوم آزمایشگاهی, ۸ ماما و ۱۲ لیسانس پروانه دار در هفتمین انتخابات نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه انتخابیه نامزد شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بویراحمد گفت: روش برگزاری این انتخابات به دو روش الکترونیک حضوری و غیر حضوری است.

سرپرست معاونت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و بهمئی ۲۳ پزشک، ۶ دندان‌پزشک، ۳ داروساز، ۴ نفر علوم آزمایشگاهی، ۳ ماما و ۶ نفر از گروه‌ لیسانسیه های پروانه دار برای حضور در انتخابات نظام پزشکی نام نویسی کردند که یک نفر به دلیل سابقه کاری کم در گروه ماماها رد صلاحیت شد.

دکتر سبز با بیان اینکه ۱۶ نفر در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام و لنده کاندیدای انتخابات نظام پزشکی هستند، ادامه داد: از این تعداد ۹ پزشک، یک دندانپزشک، یک نفر داروساز، یک نفر دکترای علوم آزمایشگاهی، ۲ ماما و دو نفر نیز کارشناس پروانه‌دار هستند.

وی بیان کرد: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نیز ۱۴ پزشک، ۲ دندانپزشک، ۵ داروساز، یک نفر علوم آزمایشگاهی، ۳ ماما و ۴ کارشناس پروانه‌دار در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی با هم رقابت می‌کنند.

 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *